loadingimg

Wczytuję dane...
  • pl
  • en
  • de
  • cz
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
CND Vinylux 2-in-1

CND Vinylux 2-in-1

CND Vinylux Top Coat

CND Vinylux Top Coat

CND Shellac

CND Shellac

CND Vinylux

CND Vinylux

OPI GelColor

OPI GelColor

CND Creative Play Gel

CND Creative Play Gel

OPI Nail Envy Odżywka

OPI Nail Envy Odżywka

OPI BondAid Primer

OPI BondAid Primer

OPI Avojuice

OPI Avojuice

OPI ProSpa

OPI ProSpa

CND Shellac English Garden

CND English Garden

OPI Infinite Shine

OPI Infinite Shine

OPI Powder Perfection Dipping System

OPI Powder Perfection Dipping System

CND Scentsations Balsamy

CND Scentsations Balsam

OPI GelColor Strenghten Base Coat

GelColor Strenghten Base Coat GC011

OPI GelColor XOXO Collection 12 kolorów

OPI GelColor XOXO Holiday Collection 2017

CND Shellac Coquette 7,3 ml
Cena:79,90 PLN*
Wysyłka od: 14.90 PLN
*z podatkiem VAT
Bezpłatna wysyłka

darmowa dostawa

Bezpłatna dostawa to oferta dla klientów, którzy zrobią zakupy na kwotę ponad 400 zł.

Przy zachowaniu opcji przedpłaty

Bestsellery
OPI - Original Nail Envy - Natural Nail Strengthener Odżywka do paznokci 15 ml
OPI nail envy strength - odżywka z kolorem 15 ml Bubble Bath
OPI nail envy strength - odżywka z kolorem 15 ml Bubble Bath
Cena:81,90 PLN*
Wysyłka od: 14.90 PLN
*z podatkiem VAT
CND Shellac Logowany Duży wzornik kolornik na lakiery
CND Shellac Logowany Duży wzornik kolornik na lakiery
Cena:44,55 PLN*
99,00 PLN*
Wysyłka od: 14.90 PLN
*z podatkiem VAT
Zamów przez telefon

- 781 465 098 -

centrum telefoniczne

Regulamin


Chronimy Twoje dane osobowe - zapoznaj się proszę z sekcją POLITYKA PRYWATNOŚCI i dowiedz się więcej w jaki sposób je przetwarzamy.

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu internetowym. Prowadząc interesy z nami masz pewność jakości i zadowolenia z nabytego produktu, we współpracy z klientem kierujemy się najważniejszymi zasadami:

•najwyższa jakość produktu,

•wyjątkowa i szybka obsługi klienta,

•rzetelność,

•przystępna cenowo i bogata oferta,

 

BeautyCom współpracuje z ponad 1200 salonami kosmetycznymi w kraju i za granicą. Kosmetyki dystrybuowane i importowane przez naszą firmę stosowane są w gabinetach urody na terenie Polski i za granicą.

 

 

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRZY WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW POROZUMIEWANIA SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ ORAZ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

 

Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym prowadzonym przez Sprzedającego pod adresem www.BeautyCom.pl

 

Sprzedającym jest Firma AleksNails Krzysztof Wojtaszek z siedzibą w Szczecinie. Zarejestrowania pod numerem NIP: 9552031865, Regon: 320332071, zwana także zamiennie „Usługodawcą”. Kontakt z Usługodawcą można uzyskać: pod numerami telefonów Infolinii Konsumenckiej (Infolinii): 781465098 w godzinach 10-14 lub korzystając z adresu poczty elektronicznej: sklep@beautycom.pl

 

§ 1 Definicje

1. Regulamin – niniejszy regulamin. W zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

2. Klient (Kupujący)/usługobiorca – osoba fizyczna, która ukończyła co najmniej 18. rok życia, przy czym w przypadku nieukończenia przez tę osobę 18. roku życia, wymagana jest zgoda jej przedstawiciela ustawowego, a także osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, a która dokonuje lub zamierza dokonać zamówienia lub korzysta z innych usług Sklepu Internetowego (w tym również Konsument).

3. Przedmiot transakcji - towary wymienione i opisane na stronie internetowej Sklepu Internetowego. Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby prezentowana na stronach oferta była aktualna. Gdyby jednak niektóre z zamówionych towarów nie były dostępne, Sprzedający zobowiązuje się do niezwłocznego poinformowania Kupującego o zaistniałej sytuacji drogą mailową lub telefonicznie.

4. Towar – rzecz ruchoma, której dotyczy Umowa Sprzedaży.

5. Usługa dodatkowa – usługa świadczona przez Usługodawcę na rzecz Klienta poza Sklepem Internetowym lub aukcją w związku z charakterem sprzedawanych produktów.

6. Produkt – Towary i Usługi dodatkowe prezentowane w Sklepie Internetowym lub aukcji.

7. Umowa Sprzedaży – umowa sprzedaży produktów w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego, zawierana pomiędzy Usługodawcą a Klientem, z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (w tym drogą telefoniczną).

8. Sklep Internetowy (Sklep, Sklep Internetowy, aukcja) – serwis internetowy dostępny pod adresem www.BeautyCom.pl  za pośrednictwem którego Klient może kupić produkt.

9. Strona – Usługodawca i Klient.

10. Strona Sklepu – każda strona bądź podstrona www znajdująca się pod adresem www

11. Zamówienie – oświadczenie woli Klienta określające jednoznacznie rodzaj i ilość produktów, zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży na odległość za pośrednictwem Sklepu Internetowego

12. Dzień roboczy – jeden dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

13. Formularz zamówienia – Usługa Elektroniczna, interaktywny formularz umożliwiający złożenie zamówienia, w szczególności określenie warunków umowy sprzedaży, w tym sposobu dostawy i płatności.

14. Kodeks cywilny – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. 1964 nr 16, poz. 93 ze zm.).

15. Konto – Usługa Elektroniczna, oznaczony indywidualną nazwą (loginem) i hasłem podanym przez Usługobiorcę zbiór zasobów w systemie teleinformatycznym Usługodawcy, w którym gromadzone są dane podane przez Usługobiorcę oraz informacje o złożonych przez niego zamówieniach w Sklepie Internetowym.

16. Sprzedawca/Usługodawca – Sprzedającym jest Firma DUO Krzysztof Wojtaszek z siedzibą w Szczecinie. Zarejestrowania pod numerem NIP: 9552031865, Regon: 320332071, zwana także zamiennie „Usługodawcą”. Kontakt z Usługodawcą można uzyskać: pod numerami telefonów Infolinii Konsumenckiej (Infolinii): 781465098* w godzinach 10-14 lub korzystając z adresu poczty elektronicznej: sklep@beautycom.pl  (*opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora).

17. Umowa sprzedaży – umowa sprzedaży Produktu zawierana albo zawarta między Klientem a Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu Internetowego

18. Ustawa o prawach konsumenta – ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

 (Dz.U. 2014 poz. 827 ze zm.)

19. Zamówienie - oświadczenie woli Klienta składane za pomocą Formularza Zamówienia i zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży Produktu ze Sprzedawcą.

20. Czas realizacji - czas od momentu złożenia zamówienia do momentu jego wysłania(nadania). Czas realizacji zamówienia obejmuje dni robocze.

21. Wysyłka/Dostawa - czas w którym zrealizowane zamówienia zostało nadane(wysłane) do odbiorcy.

 

§ 2 Zasady ogólne

1. Warunkiem złożenia zamówienia w Sklepie Internetowym lub za pośrednictwem serwisu aukcyjnego allegro przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji Zamówienia.

2. Sklep internetowy www.BeautyCom.pl  prowadzi sprzedaż detaliczną  za pośrednictwem sieci Internet.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie oraz aukcji są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

§ 3 Składanie zamówień

1. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych sklepu oraz aukcjach są cenami brutto podanymi w złotych polskich (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

2. Zamówienia są przyjmowane są przez stronę internetową, telefonicznie lub drogą mailową.

3. Zamówienia składane poprzez stronę internetową lub aukcję można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Zamówienie składane drogą telefoniczną jest możliwe wyłącznie w godzinach podanych na witrynie Sklepu Internetowego lub aukcji.

4. Zamówienie jest skuteczne, jeśli Kupujący prawidłowo wypełni formularz zamówienia i prawidłowo poda dane kontaktowe w tym dokładny adresu, na który towar ma być wysłany oraz numeru telefonu i adresu e-mail.

5. W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający skontaktuje się z Kupującym. Jeśli kontakt z Kupującym nie będzie możliwy, Sprzedający ma prawo do anulowania Zamówienia.

6. Kupujący wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, elektronicznego obrazu dokumentów rozliczeniowych,

 w szczególności faktury VAT z załącznikami.

7. W trakcie składania Zamówienia, Kupujący może wyrazić zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych Sklepu Internetowego Sprzedającego w celu ich przetwarzania w związku z realizacją Zamówienia. W wypadku udzielenia zgody, Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

8. Kupujący może skorzystać z opcji zapamiętania jego danych przez system w celu ułatwienia procesu składania kolejnego Zamówienia. W tym celu Kupujący powinien podać login i hasło, niezbędne do uzyskania dostępu do swojego konta. Login Klienta to podany przez niego adres e-mail. Hasło jest ciągiem znaków ustalanych przez Klienta. Hasło Klienta nie jest znane Sprzedającemu i Klient ma obowiązek zachowania go w tajemnicy i chronienia przed niepowołanym dostępem osób trzecich.

9. Po złożeniu przez Klienta skutecznego zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia.

10. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia w przypadku płatności przelewem lub momentem dokonania zamówienia w przypadku płatności kartą lub wyborem opcji „za pobraniem”.

 

§ 4 Koszty i termin wysyłki

1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia.. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.

2. Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru.

3. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy każdym produkcie na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze). Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku po godzinie 15:00.

4. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Kupujący może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili.

5. Koszt wysyłki należy doliczyć do ceny zakupionego przedmiotu. Ceny przesyłek dotyczą wysyłki towaru wyłącznie na terenie kraju.

 

§ 5 Płatności

1. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub imienny dowód zakupu (fakturę).

2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze towaru), za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych (Przelewy24).

3. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu Usługodawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie wybranych opcji płatności na stronie.

 

§ 6 Odbiór towaru

1. Dostawy są realizowane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane lub przesyłka wydziela zapach lub wyciek zamówionego płynnego produktu należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera/listonosza sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

 

§ 7 Odstąpienie od umowy

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni (podstawa prawna: ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) i liczy się od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2. Wskazane w tym paragrafie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

3. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.

Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

•nie był używany (jak tylko do celów jego sprawdzenia)

•nie został w inny sposób zniszczony.

4. Zgodnie z ustawą, możliwości zwrotu nie podlegają: produktu używane, produkty zniszczone przez Klienta.

5. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres siedziby Usługodawcy.

6. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z dowodem zakupu oraz należy podać  numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę.

7. W ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania towaru wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w punkcie 3 niniejszego paragrafu wymagania, zostanie dokonany zwrot zapłaty na wskazane konto Klienta. Sprzedawca zwraca również koszt dostarczenia towaru w pierwszą stronę, a konsument odsyła zwracany towar na swój koszt.

8. W przypadku wymiany przedmiotu koszt transportu pokrywa kupujący wyjątkiem jest sytuacja gdy pomyłka nastąpi z winy Sprzedającego wówczas koszt transportu pokrywa Sprzedający.

 

 

§ 8 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

1.Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest Usługodawca.

2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta.

3. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

 

§ 9 Postanowienia końcowe

1.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176 ze zm.), ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.).

2. Spory wynikające ze stosowaniem niniejszego Regulaminu i w związku z wykonywaniem zawartych umów między Sklepem a Klientami, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. nr 43 poz. 296 ze. zm.).

3. Usługodawca zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu z zastrzeżeniem, iż do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.